Menu

Dárkové poukazy

Nadělte dárek, který zabaví. Dobrodružství.

Ponožky se obnosí. Zážitky, ty jsou navždy

Co je ideální dárek? Je to něco, co se jednou koupí a pak to akorát chytá prach na poličce? Nebo je to oblečení? To je užitečné, ale nudné... Určitě ne! Zapomeňte na ponožky. Darujte nezapomenutelný zážitek.
Představujeme dárkové poukazy v hodnotě 1 000, 2 000, 3 000 a 5 000 Kč, jejichž držitel si může vypůjčit vysoce odolný, skvěle vybavený karavan v naší půjčovně. Poukazy platí do konce roku 2021. V současné době také rozšiřujeme kapacity naší půjčovny o pohodlné a odolné karavany.

Proč je poukaz k vypůjčení karavanu ideálním dárkem?

Výlet v jednom z našich karavanů rozšiřuje obzory. Člověk na takovém výletě získá zážitky, které mu zůstanou navždy. Vyjede do přírody a zažije dobrodružství, na které bude s radostí vzpomínat.
Naše karavany jsou konstruovány tak, aby vydržely i tu nejdrsnější přírodu a vyjely i ty nejhorší cesty. Jsou ideální ke kempování mimo lidskou civilizaci, třeba v lese, nebo u opuštěné jezerní zátoky.
Nemusíte se těsnit v kempu nebo v hotelu. Jste pány vlastní dovolené.
Půjčovna karavanů - X-line

Pro koho se náš karavan hodí?

- pro dobrodružně smýšlející jedince
- pro někoho, kdo si radši užije dovolenou v hezké přírodě, než v kempu či v hotelu
- pro myslivce, rybáře, trampy, zkrátka velké příznivce výletů do divoké přírody
- pro všechny, kteří milují svobodu a nezávislost

Jak to funguje?

1. Klikněte na tlačítko Zakoupit dárkový poukaz
2. Vyberte si v našem registračním systému dárkový poukaz za 1 000, 2 000, 3 000 nebo 5 000 Kč.
3. Zaplaťte dle instrukcí systému.
4. Na váš e-mail zašleme poukaz, který se uplatní v naší půjčovně. Pro uplatnění vložte kód z poukazu do řádku Dárkový poukaz. Částka v hodnotě dárkového poukazu se automaticky odečte od ceny pronájmu. Platnost poukazu je celý rok 2021.
5. Poukaz darujte. Doporučujeme nejdříve vytisknout, abyste to měli jak zabalit.
ZAKOUPIT DÁRKOVÝ POUKAZ
Top closearrow-circle-o-downellipsis-v linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram