Menu

Dárkové poukazy

Nadělte dárek, který zabaví. Dobrodružství.

Ponožky se obnosí. Zážitky, ty jsou navždy

Co je ideální dárek? Je to něco, co se jednou koupí a pak to akorát chytá prach na poličce? Nebo je to oblečení? To je užitečné, ale nudné... Určitě ne! Zapomeňte na ponožky. Darujte nezapomenutelný zážitek.
Představujeme dárkové poukazy v hodnotě 1 000, 2 000, 3 000 a 5 000 Kč, jejichž držitel si může vypůjčit vysoce odolný, skvěle vybavený karavan v naší půjčovně. Poukazy platí do konce roku 2021. V současné době také rozšiřujeme kapacity naší půjčovny o pohodlné a odolné karavany.

Proč je poukaz k vypůjčení karavanu ideálním dárkem?

Výlet v jednom z našich karavanů rozšiřuje obzory. Člověk na takovém výletě získá zážitky, které mu zůstanou navždy. Vyjede do přírody a zažije dobrodružství, na které bude s radostí vzpomínat.
Naše karavany jsou konstruovány tak, aby vydržely i tu nejdrsnější přírodu a vyjely i ty nejhorší cesty. Jsou ideální ke kempování mimo lidskou civilizaci, třeba v lese, nebo u opuštěné jezerní zátoky.
Nemusíte se těsnit v kempu nebo v hotelu. Jste pány vlastní dovolené.
Půjčovna karavanů - X-line

Pro koho se náš karavan hodí?

- pro dobrodružně smýšlející jedince
- pro někoho, kdo si radši užije dovolenou v hezké přírodě, než v kempu či v hotelu
- pro myslivce, rybáře, trampy, zkrátka velké příznivce výletů do divoké přírody
- pro všechny, kteří milují svobodu a nezávislost

Jak to funguje?

1. Klikněte na tlačítko Zakoupit dárkový poukaz
2. Vyberte si v našem registračním systému dárkový poukaz za 1 000, 2 000, 3 000 nebo 5 000 Kč.
3. Zaplaťte dle instrukcí systému.
4. Na váš e-mail zašleme poukaz, který se uplatní v naší půjčovně. Pro uplatnění vložte kód z poukazu do řádku Dárkový poukaz. Částka v hodnotě dárkového poukazu se automaticky odečte od ceny pronájmu. Platnost poukazu je celý rok 2021.
5. Poukaz darujte. Doporučujeme nejdříve vytisknout, abyste to měli jak zabalit.
ZAKOUPIT DÁRKOVÝ POUKAZ
closearrow-circle-o-downellipsis-v linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram