Menu

Karavan SimpleDrop

Ideální společník do přírody

Odolná konstrukce

Karavan je robustní stavby a z prvotřídních materiálů. Také je vybaven odpružením, s kterým překoná cokoliv

Řidičský průkaz

K výletu s karavanem vám stačí řidičský průkaz skupiny B

Připraven na modifikaci

Karavan vybavený příslušenstvím a vstupy pro aplikaci nových doplňků. Na přání lze změnit i barvu

Prodej karavanů, které vydrží

Nechte vyniknout svou dobrodružnou povahu. Máme pro vás karavan, se kterým se dostanete kamkoliv.
Odolá přírodním vlivům, překoná těžký terén a poskytne skvělý kompromis mezi pohodlím a odolností.

Specifikace karavanu

Odolná konstrukce

Nejde o karavan z pásové výroby, jde o model sestrojen z nejlepších dílů z Francie, Velké Británie, Německa, USA a Rakouska. Karoserie z tvrzené překližky a speciálně navržený podvozek vydrží i drsné podmínky off-roadu. K újmě nepřijde ani povrch karavanu. Speciální povrchová úprava Protan ochrání karavan před vlhkostí i drobným mechanickým poškozením.
Na lak se vztahuje záruka 10 let na protečení. Na celý karavan poskytujeme záruku 24 měsíců ode dne uvedení do provozu.

Rozměry

Celý model má 2,5 m na délku, 1,25 m na výšku a 1,45 m na šířku. Díky kompaktním rozměrům a nízké váze (540 kg) jde o karavan, se kterým se dobře manévruje a zvládnete jej i s řidičským průkazem skupiny B.
V karavanu se pohodlně vyspí 2 dospělé osoby a 1 dítě, rozměry matrace činí 2 m na výšku a 1.4 m na šířku. Obyvatelný prostor lze rozšířit o střešní stan (další 2 místa na spaní navíc).

Vzhled

Základní barvou karavanu je matně stříbrná. K dostání jsou (za příplatek) i ostatní barevné varianty: tyrkysová, červená, oranžová, perlová, fialová, černá a mnohem více.

Interiér

Karavan je kompaktní, ale vejde se toho do něj hodně. V základní výbavě najdete dřez s baterií, nádrž na pitnou vodu (objem 58 l), místo pro lednici, zásuvky (230 V, 12 V a USB), úložné prostory, elektrickou přípojku, nabíječku, vnitřní osvětlení.

Kuchyně

Celý kuchyňský prostor je umístěn v zadní části karavanu. Je zde pult, nerezový dřez a dostatek volného prostoru pro mikrovlnnou troubu a lednici.

Specifikace karavanu

Vzhled

Střídmá kombinace černé a bílé (je k dostání i v jiných barvách) dávají dohromady stylovou eleganci. Nejde však jen o hezkou barvu, bezpečnostní lak Line-X dodává karoserii odolnost vůči povětrnostním a chemickým vlivům, nemusíte se tedy bát zatékání či plísně ani menšího mechanického opotřebení.

Rozměry

Na délku měří 370 cm, jeho výška činí 182 cm a je široký 195 cm. Je kompaktní, karavanem X-Line můžete snadno manévrovat na každé cestě. Pro maximální komfort doporučujeme pobyt maximálně dvou dospělých osob a jednoho menšího dítěte ve vnitřním prostoru. Karavan lze za příplatek doplnit střešním stanem, který si můžete vztyčit na střeše. Na karavanu je možné mít střešní nosiče s nosností až 200 kg.

Elektřina a světlo

Výbava karavanu obsahuje venkovní a vnitřní LED osvětlení, jsou zde také 12V a 220V zásuvky a USB konektory
Karavan dokáže být energeticky soběstačný díky dvěma solárním panelům a když bude náhodou zataženo, můžete použít 12V baterii s nabíječkou.

Interiér

Interiér je navržen tak, aby jste měli maximální pohodlí a v případě delšího pobytu v karavanu vám nic nechybělo a vše potřebné jste měli po ruce. Celému interiéru dominuje pohodlná postel s kvalitní matrací a měkkou podpěrou hlavy. Rozměry postele jsou 140x200 cm.
Součástí výbavy může být: topení, LCD TV, markýza, 60l nádrž, venkovní sprcha, plynový hořák, lednice, různé typy baterií, úložné prostory, mikrovlnná trouba, gril a více.

Kuchyně

Jedete do přírody, to ale neznamená, že si večeři musíte ulovit. V karavanu najdete automobilovou lednici, plynový hořák, baterie, zásuvky, bojler, nádrž s 60l kapacitou, mikrovlnnou troubu a přípravný pult. Celý kuchyňský prostor je situován v zadní části karavanu, nemusíte tudíž vařit ve stejné místnosti, kde spíte.

Ceník

ŠIROKÉ MOŽNOSTI VÝBAVY
Každý model je vyráběn individuálně. Výbava i vzhled samotný, to vše je na míru. Karavany se vyrábí z dílů od prémiových evropských dodavatelů a výsledná cena se odvíjí nejen od těchto pokročilých výrobních procesů a kvalitních materiálů, ale také od zvolené výbavy. Běžná doba zpracování karavanu je do tří měsíců.

Co je v základní výbavě?
- odolná konstrukce z tvrzené překližky
- povrchová úprava Protan s 10letou zárukou proti protečení
- zásuvky (230 V, 12 V, USB)
- kabinu s dveřmi, větrací okno se závěsy
- matrace o rozměrech (2 m na délku, 1.4 m na šířku)
- kuchyň (včetně dřezu s baterií)
- nádrž na pitnou vodu (58 l), místo pro lednici
- úložné prostory
- elektrická baterie včetně nabíječky
- vnitřní osvětlení
- A mnohem více!

Doplňky, které vám vylepší výlet s karavanem:
- další baterie
- plynový hořák
- dieselové topení Webasto
- lednice
- mikrovlnná trouba
- střešní stan
- nepromokavá markýza
- větší pneumatiky
- stříška na kuchyňku
- přední úložný box
- A mnohem více!

Nejlepší je, když se na naše karavany podíváte osobně. Pokud máte dotazy, rádi vám vše vysvětlíme a ukážeme. Dotazy zodpovíme i telefonicky, stejně tak se můžeme domluvit na dalších doplňcích pro karavan.
220 000 Kč
Naše karavany lze zakoupit i na SPLÁTKY. Celou koupi lze financovat formou úvěru s již 0% akontací.
POPTAT KARAVAN

Nahlédněte do světa našich karavanů

FOTOGRAFIE
VIDEA
DALŠÍ VIDEA

Kontaktujte nás

Top closearrow-circle-o-downellipsis-v linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram