Obdarujte své blízké dárkovým poukazem!
OBDAROVAT
Dárkové poukazy
Obdarujte
blízké!
Poptávka

Staňte se franšízantem

Vaše hobby, váš výdělek

Dovezte radost z cestování i do vašeho města

Jsme výhradní dovozci karavanů Lifestyle Camper a Iron Yak. Naše půjčovny jsou již k dispozici na 10 různých místech ale my chceme radost z cestování dovést i do dalších měst!

Aktuálně rozšiřujeme naši síť půjčoven a hledáme nadšence, kteří sdílejí naši vášeň pro caravaning. A pozor, u nás vás žádné háčky nečekají - karavan bude naprosto váš, a proto bude i na vás, kdy se s ním vydáte na cestu, nebo kdy ho půjčíte vašim zákazníkům.

Podnikání se zavedenou značkou a mraky výhod

Karavany za zvýhodněnou cenu
Naše karavany vám nabízíme za výhodnější cenu, což vám umožní rychlejší návratnost investice a konkurenceschopné ceny pro zákazníky.
Zisk z pronájmu a návrat investice
Pronájem karavanů je stále oblíbenější a díky našemu ověřenému konceptu si můžete být jisti, že vaše investice se vám rychle vrátí.
Naše zkušenosti
Jako výhradní dovozci máme bohaté zkušenosti s provozem půjčoven karavanů Lifestyle Camper. Náš úspěšný byznys model vám umožní vyhnout se běžným podnikatelským pastem a zaměřit se na rozvoj vaší půjčovny.
Marketingová podpora a zákazníci
V rámci spolupráce vám zajistíme marketingovou podporu a přilákáme naše stálé ale i nové zákazníky. Společně vytvoříme úspěšný byznys, který bude naplněný radostí z cestování a nových zážitků.
Rezervační systém a back office
Abyste mohli svůj byznys pohodlně spravovat, dostanete moderní rezervační systém a podporu v administrativě. To vám umožní věnovat více času do rozvoje vaší půjčovny a péče o vaše zákazníky.
Schopnost konkurovat
Jsme féroví hráči, proto hledáme franšízanty pouze v oblastech, kde naše zastoupení prozatím není - a to pro vás znamená nulovou konkurenci. Města, která potřebujeme primárně obsadit jsou: Plzeň, České Budějovice, Karlovy Vary a Ústí nad Labem. Nebráníme se ale ani jiným lokalitám, ve kterých naši půjčovnu nenajdete.

Jdete do toho s námi ?

+420 725 159 401
franšíza

Napsali o nás

Naši partneři

© 2021 LifeStyleCamper | web by Stanovskýmarketing.cz